KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12043020
nr 1204 3020
Oidentifierad konstnär. Signerad, 1800-tal. Olja på duk, 41x61
Kondition: duklagningar
Utrop:
700 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 17 september 2018
kl 20:19:06
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr